Relacje klientów

PSYCHOTERAPIA

Od dawna byłem przybity zawodowo (kryzys na rynku + brak możliwości rozwoju przy stale zmniejszającej się sile nabywczej wynagrodzenia) a jednocześnie zagoniłem się w życiu prywatnym – typowy „za krótki dzień”. Ciągnęło się to parę latek. W końcu moja psychika nie wytrzymała i się zaczęło… Na szczęści trafiłem do Pana Karola, który uspokoił mnie, pomógł mi na nowo zdefiniować podstawowe wartości, przestać rozmieniać się na drobne, inaczej spojrzeć na świat, a przede wszystkim go zhierarchizować. Dzięki Panu Karolowi otrząsnąłem się z tysięcy czynności które wcześniej uznawałem za ważne a teraz widzę je jako błahe. Dzięki Panu Karolowi zyskałem czas dla siebie i swojej rodziny. DZIĘKUJĘ!

Wincent

Konkretny z rzeczowym podejściem. Nastawiony na zidentyfikowanie problemu i jego rozwiązanie.

Michał W.

COACHING

U Karola Buchnowskiego odbyłam kilka sesji coachingu zawodowego. Potrzebowałam „kopa” do działania i uwierzenia we własne kompetencje i możliwości.Pracowałam od wielu lat w jednej firmie i czułam się tam coraz gorzej. Coraz bardziej upierdliwy szef, coraz bardziej pogardliwy w stosunku do ludzi, brak szans na awans, obcięte premie, zapowiadające się zwolnienia i poczucie,że to co robię, nie jest nikomu potrzebne. A przecież potrafię dużo więcej! Jednocześnie prześladowała mnie myśl, że nikt mnie nie zatrudni, po tylu latach w jednej firmie, nikt nie zapłaci tyle, ile bym chciała, a przecież jest kryzys… Ludzie tracą pracę, nie dostają… Przyjaciele pocieszali, ale nic to nie zmieniło. Wtedy zdecydowałam o coachingu. Karol w ciągu 3 sesji sprawił, że wydobyłam z siebie siłę, wiarę w to, że się może udać i „napęd” do działania. I udało się ! W trakcie trwania naszych sesji zaczęłam wysyłać CV, a wkrótce potem trwała już rekrutacja. Dziś mam nową pracę, robię to, co chciałam (a nie to, co muszę) i płacą mi znacznie lepiej. Wiem też, że gdyby nie ten coaching, wciąż tkwiłabym w tym samym miejscu i nic by się nie zmieniło. No, może na gorsze.Czasem słyszę „coaching, a co to niby jest? Coach tylko pytania zadaje, a pytania to ja sobie sam mogę pozadawać”. To nie tak. Dobry coach zadaje ODPOWIEDNIE pytania w odpowiednim momencie i tak, żeby klient nie mógł na nie odpowiedzieć „i tak się nie uda”. Sama nie uzyskałabym takiego efektu. On mną pokierował i w efekcie bardzo pomógł. Długo będę mu za to wdzięczna. Jest świetnym coachem i fajnym człowiekiem.
Naprawdę polecam.

 

Ewa

SZKOLENIA

Szkolenie o asertywności, które poprowadził Karol wyróżnia się pozytywnie wstrumieniu mojego życia. Forma warsztatów, prowadzenie szkolenia jako procesu,dobry stały kontaktem z grupą, świetne wykorzystanie wypowiedzi i reakcji uczestników, trzymanie się tematu to są kluczowe elementy umiejętności Karola,które wykorzystuje naturalnie i efektywnie.
Ze szkolenia wyniosłem sporo informacji, kilka umiejętności, dobry nastrój.
Jednocześnie Karol potrafi wzbudzić pozytywną sympatię i łatwo nawiązać z nim mądry, wartościowy dialog. Wykorzystuję umiejętności z tego szkolenia w życiu zawodowym, pozazawodowym i osobistym z dobrymi rezultatami.
Dziękuję!

Jacek J. Wolontariusz OTZ

 Świetny inspirujący szkoleniowiec.

Iza K.