Zespół

ja www

Jestem psychoterapeutą, coachem, prowadzę warsztaty rozwoju osobistego. W pracy łączę dorobek psychoterapii ericksonowskiej, neurolingwistycznej z naturalnym ciepłem i otwartością.

Odbyłem całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w czteroletnim Studium Neurolingwistycznej Psychoterapii pod kierownictwem Benedykta Peczko, którego program ma akredytację Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutycznego(EAP). . Przez dwa lata byłem Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia Neurolingwistycznej Psychoterapii oraz jestem jego członkiem. Od siedmiu lat prowadzę psychoterapię, coaching i szkolenia. Odbyłem staż kliniczny w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Oddziale Dziennym w Tworkach. Ukończyłem również studia na Uniwersytecie i Politechnice Gdańskiej na kierunkach ekonomicznych. Przez sześć lat zajmowałem kierownicze stanowiska w zagranicznym koncernie. Przez kilka lat współpracowałem z trzema renomowanymi, warszawskimi Ośrodkami Psychoterapii a od 2013 roku prowadzę własny Gabinet Psychoterapii Sferazmian. Odbyłem własną długoterminową terapię i pracuję pod regularną superwizją. Od dziesięciu lat stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach z zakresu psychoterapii i rozwoju osobistego.

W pracy skupiam się na świadomych i nieświadomych zasobach klientów, ich strategiach, silnych stronach i umiejętnościach tak, aby byli w stanie przezwyciężyć dolegliwości, ograniczenia i w samodzielny sposób rozwiązywać problemy dnia codziennego. Moja praca opiera się na założeniach psychoterapii humanistycznej gdzie klient poprzez poznanie siebie odnajduje swój własny sens życia i wyznacza drogę do osiągania swoich celów.

Dużą radość sprawia mi joga i bieganie. Po dniu pracy lubię rozluźnić się medytując.